Po špatném výkonu prohra s posledním Zličínem

15.09.2011 14:34
Přebor Prahy mladšího dorostu
FC Zličín - AFK Slavoj Podolí 2:1 (1:1)
Středa, 14.9.2011, 18:00

Jestliže v předchozích dvou zápasech ukázala paní štěstěna mladšímu dorostu Podolí svoji přívětivější tvář, po středečním představení musí být navýsost uražena. Odfláklý výkon, jakoby symbolicky orámovaný dvěma hrubkami brankáře Bindera, nemohl vyústit v bodový zisk ani v souboji s posledním týmem tabulky.

Nemá smysl hodnotit jednotlivce – záloha totálně bez pohybu, neschopná kombinace, přenesení hry či dokonce nedejbůh střely, obrana uvržená do zmatku pokaždé, když míč překročil půlící čáru, s chybujícím gólmanem v zádech… Jediný, kdo snesl v tomto zápase trochu přísnější měřítko, byl Šolc, osamoceně bojující na hrotu s přesilou. Ten také připravil vedoucí branku Podolí, která padla po jediné vydařené kombinační akci za celý zápas. Přesto mohli hosté ve druhé půli za stavu 1:1 rozhodnout, to by ovšem museli se svými nemnohými šancemi naložit o poznání lépe. Když pak pár minut před koncem přišel šok po nevinném centru domácích takřka z brankové čáry, bylo jasné že na odpověď už Podolí dosáhnout nemůže.

Nemohu si odpustit poznámku na závěr: výkon při zápase je obrazem úsilí, nasazení a přístupu na tréninku. Předvedená hra velké části jednotlivců tomu odpovídala beze zbytku…

Branka Podolí: 30. min. Příhoda (as. Šolc)

Sestava: Binder - Gillern, Miláček, Dratva, Dvořák - Klégr, Moravec, Kovařík, Melichar - Šolc, Příhoda, náhr.: Worsch, Kokeš